Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Takımları

Yemek odaları

Günümüzün dekorasyon trendleri bizlere rüya mekânlar oluşturabileceğimiz şıklığı ve modernizmi sunuyor. Bu doğrultuda ev dekorasyonunuz için gerekli her şeyi sizler için hazırlarken özenle ve dikkatle seçilen yemek odaları kategorimize göz gezdirebilir iç mekânınız için farklı tarzlara sahip olan yemek odaları modellerimizden herhangi birini sipariş verebilirsiniz. Misafirlerinizi keyifle ağırlayacağınız günün yorgunluğunu atacağınız alanlar haline gelen özel yemek odalarında şıklığın ve zarafetin yansıması olan özel tasarımlarımızdan herhangi birini seçerek misafirlerinizi seçiminize hayran bırakabilirsiniz.Aynı zamanda konforlu ve ergonomik tasarımlara sahip sandalye ürünleri sizlere yemeğinizi yerken yorgunluğunuzu üzerinizden atmayı vaat ediyor.

Yemek odalarında yeni dekorasyonlar

Herkes evi için farklı dekorasyonları amaçlar ve farklı bir alan belirler, eviniz için yeterli alan mevcutsa ayrı bir salon oluşturabilir ve bu odayı yemek odaları seçiminize uygun ruhta dekore edebilisiniz. Beyaz , masif , renkli ve eğlenceli yemek odaları tarzlarından birini seçebilir ve ayrı alan olarak ayırttığınız bu bölümde duvar renkleri ve aksesuarlarınızı buna göre tamamlayabilirsiniz. Seçim yapmış olduğunuz özel biblo ve aksesuarlar ya da taze bahar çiçekleri konsolunuzun üzerine çok yakışacaktır. Alanınızın yeterliliğine göre gidecek olursak dar mekânlarda yemek odaları tercihleri genelde salon bölümü için yapılır. Hem salon takımınızı hem de mobilyanızı aynı bölümde sergilemek ve dekore etmek isteyebilirsiniz. Bu ihtiyaç doğrultusunda Ustaoğlu mobilya dekorasyon olarak müşterilerimize pratik çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Dilerseniz yemek odalarımızı modül olarak sipariş verebilir ihtiyacınız doğrultusunda, masa, sandalye, Tv sehpası, konsol, vitrin gibi modüllerini ayrı olarak sipariş verebilirsiniz. Aradığınızı daha kolay bulabilmeniz ve seçiminizi daraltabilmeniz açısından yemek odalarımızı tercihe göre değişebileceğini bilerek kategorize ettik. Yemek odası takımları için çok fazla bütçe ayırmayı düşünmeyen müşterilerimiz için indirimli yemek odaları kategorimizle oldukçu düşük fiyatlarla inanılmaz güzel kombin ve tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Yemek Odası Modelleri

Evinin ihtişamlı görünmesine inananlara dekorasyonda farklılık arayanlara özel tasarlanan ve sunulan avangarde yemek odası modelleri ile salonunuz saray görünümünden esinlenerek dekore olsun ve sizleri şaşırtsın istiyoruz. Konforu ve estetiği aynı yerde tutan günümüz konfor anlayışına uygun yeni dizayn dairelerde sergilemek isteyeceğiniz farklı, şaşırtıcı ve genç ruha sahip olan modern yemek odaları ve fonksiyonel kullanımları ile teknolojiye uygun pratik ve eğlenceli çözümler sunacak tasarımlara sahip. Herkesin mevsimi farklıdır sevdiğimiz mevsim seçtiğimiz renkleri ve aynı zamanda dekorasyonda tercih edeceğimiz ruhu yansıtır. Mevsim konseptleri baz alınarak tasarlanan sanatsal çizimleri kağıda dökülen yemek odası modelleri farklı renk ve konseptlerde satışa sunulmaktadır. Beyazın büyüsü kışın doğasını yansıtırken sıcak tonları ile ahşap modellerimiz, yakan yaz güneşi gibi evinizde parıldayacaktır. Her zaman baharı anımsatan dekorunuza neşe katan bir stil içinse çiçek desenli açık renklere sahip country yemek odası modellerini tercih edebilirsiniz. Ruhunuza uygun olan tasarım anlayışına sahip birçok modelimizde sunmuş olduğumuz yüzlerce seçenek arasından karar verebilir ve evinizde şıklığı yansıtabilirsiniz.

Yemek Odalarında Ücretsiz Kargo

Ustaoğlumobilya dekorasyon olarak Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo olarak ürünlerimizi ulaştırmaktayız. İstanbul ve yakın il çevrelerine sunmuş olduğunuz ücretsiz montaj imkânı ve alışveriş toplamınıza istinaden çoklu alışverişlerinizde işinizi kolaylaştırmak adına Türkiye’nin her bölgesine sunmuş olduğumuz ücretsiz montaj uygulamamız ile birçok sunumun önünde kalıyoruz ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmeti doğrudan ulaştırıyoruz. Mükemmel işler çıkararak yüzünüzü güldürmek en ihtiyatlı amaçlarımız arasında, evinizi yenilerken ya da en mutlu günlerinizde yeni bir ev kurarken rakipsiz fiyatlarımız %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız en içten sunumumuz ve enerji dolu tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız. Tüm ürünlerimize özel seçimlerinizi belirterek bir tıkla sahip olabilir ya da bizlere ulaşarak telefonla sipariş verebilirsiniz. Alışverişinizin tüm aşamalarında müşteri hizmetlerimiz sağduyulu yaklaşımı ile sizlere destek olacaktır.