Site Güvenliği

Ustaoğlu mobilya dekorasyon sisteminde oluşturduğunuz siparişlerin sonderece güvenli ve hızlı birşekil degerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz udmob.com'un altyapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerdeki gelişmelere göre güncellenmektedir.


Sistemimizdeki kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, sipariş ve ödeme işlemleri sayfasının tümü EV SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünü ''https://'' ile başladığını göreceksiniz. Bu, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştiğini gösterir. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden onlineişlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için ustaoğlu mobilya dekorasyon güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda Geo Trust EV SSL sertifikası kullanılmaktadır.


Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görünmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi tarafından erişilememektedir. SSL sertifikası ile güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz,ilgili bankanın ödeme onaylama sisteminde değerlendirilerek bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işlemealınır. Sitemiz üzerinden ve mağazamızda tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi,bankanızdan yada internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanalkartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


udmob.com bünyesinde yeralan bilgiişlem departmanı ile sizdeğerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Her konuda sorularınız için bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize cumartesi ve pazargünü dahil hergün 0 212 557 60 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.