Teslimat Bilgisi

İSTANBUL İÇİ TESLİMAT

Ustaoğlu mobilyaya dekorasyon'dan yapacağınız alışverişlerde istanbul içi teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 3 - 15 gün içerisinde  teslim ediyoruz. Ürünlerin kurulumunuda teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

TÜRKİYE'NİN DİĞER BÖLGELERİNE TESLİMAT

500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye'nin bütün il merkezlerine ve yakın ilçelere bina kapı önü teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışı teslimatlarımızı ortalama 7 ile 20  gün içerisinde teslim ediyoruz. Ürünlerimizi Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan konusunda uzman nakliye firmaları ile teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Müşteri temsilcilerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadirende olsa araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir.

TESLİMAT KOŞULLARI

Ürünlerimizin teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.şahıslarada yapılabilir. Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.

KURULUM BİLGİSİ

İstanbul içi teslimatlarda fiyat sınırlaması olmaksızın tüm ürünlerimizin kurulumunu teslimatla birlikte aynı gün ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.
İstanbul dışı teslimatlarımız için detaylı kurulum bilgisini buradan alabilirsiniz.