Garanti Şartları


Ustaoğlu mobilya dekorasyon tarafından satışı yapılan tüm mobilyalarımız 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Garanti süresi ürünlerin size teslim tarihinden itibaren başlamaktadır.
Kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Ürünlerin size teslimi ve teslim sonrası montajı konusunda yaşanabilecek tüm sorunlar için müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olmaktadır.

Parça Garantisi: Tüm mobilyalarımız size ulaşıp sağlam bir şekilde montajı yapılana kadar sigorta kapsamındadır. Gelen ürününüzün herhangi bir parçasında nakliyeden veya taşımadan kaynaklanan bir problem oluşursa hatalı parçanın ücretsiz olarak değişimi yapılır. Tüm mobilyalarımız demonte olarak üretildiğinden, sorunlu olan parçanın değişimi yapılmaktadır. Yanlış bir parçanın size gönderilmemesi için telefonunuzla bile çekebileceğiniz bir kaç fotoğrafı destek@udmob.com  adresine ulaştırmanız gerekmektedir.

Mekanik Garantisi: Ürünlerimizde kullanılan tüm mekanik parçalar (menteşe, ray sistemi, ayak mekanizması gibi) 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Servis Garantisi: Ürününüzün garanti süresi içerisinde oluşabilecek ve parça değişimi ile giderilemeyen sorunlar, üretici firmaların yetkili servisi tarafından giderilmektedir. Servis kaydınızı destek@udmob.com  adresinden oluşturabilirsiniz.

Montaj Garantisi: Ustaoğlu mobilya dekorasyon; müşterilerimizin almış olduğu ürünleri uzun yıllar severek sorunsuzca kullanabilmesi için montaj garantisi vermektedir. Müşterilerimizin ürünlerinin montajını kendilerinin yapmasından kaynaklanan montaj hatalarında oluşabilecek sorunlu parça ustaoğlumobilya dekorasyon tarafından ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

7/24 Destek: Size sunduğumuz her ürün ve hizmet için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olabilmek için 7/24 çalışıyoruz.

Bize tüm irtibat numaralarımızdan ulaşabilir ve info@udmob.com  adresinden tüm taleplerinizi iletebilirsiniz.